Кошик
"THL-Phone" интернет магазин
+380676132875
+380676132875

Новинка Huanan X79 NEW Game De Luxe

Новинка Huanan X79 NEW Game De Luxe

Відомий бренд Huanan представив нову материнську плату Huanan X79 NEW (принаймні так написано на коробці) або Game (як деякі називають її).

X79 New thl-phone.com.ua

Відразу кидається в очі оновлений дизайн, помаранчеві слоти, більш масивні радіатори.

 X79 New thl-phone.com.ua

X79 New thl-phone.com.ua

Ну і звісно наявність відразу трьох PCI-E x16 причому відстань між ними таке, що тепер можна без проблем встановити дві відеокарти практично будь-яких розмірів (1070 точно стають).

 X79 New thl-phone.com.ua

Блок стабілізатора відповідає за живлення процесору використовує в новинці Huanan X79 NEW 7-фазну схему, що повинно позитивно вплинути на стабільну роботу, зокрема і для процесорів з tdp 130W.

Плата пропонує 6 слотів розширення. Три повноформатні PCI-E x16, один PCI-E x1 і PCI-E x4. реалізує можливості чіпсету, дозволяючи розділяти процесорні лінії PCI Express, тому для плати заявлена підтримка SLI і Crossfire.

Наступний позитивний момент, який вже встигли оцінити це нарешті розгорнуті роз'єми Sata, тепер при вставленій відеокарті можна без проблем користуватися ними.

X79 New thl-phone.com.ua

Також хотілося б відзначити новий сокет з написом Foxconn, стало набагато зручніше фіксація процесора ні в звичайно більш надійна рамка кулера яка тепер кріпиться болтами.

X79 New thl-phone.com.ua

В цілому материнська плата Huanan X79 NEW вийшла непоганою: є низка змін в кращу сторону завдяки комраду Igan з відомого форуму на цю плату вже є виправлений Bios (з працюючим розгоном пам'яті, і виставленням множника вище 39 для серії процесорів Xeon 16хх). Smartfan нарешті працює вже з "коробки". Пунктів в Bios стало набагато більше. Також працює стабільно, як і Huanan X79 і Huanan X79-M. В принципі якщо немає необхідності в 5 PCI-E слотах інших принципових змін немає.

До речі для майнер: нам вдалося запустити на даній материнській платі X79 New 5 відеокарт Nvideo серії 10xx (не без "танців з бубном" звичайно, але вдалося).