Кошик
"THL-Phone" интернет магазин
+380676132875
+380 (67) 613-28-75

Snapdragon 835 новий процесора Qualcomm від

Snapdragon 835 новий процесора Qualcomm від

Компанія Qualcomm презентувала новий процесор для топових смартфонів який отримав назву Snapdragon 835.

Snapdragon 835 thl-phone.com.ua

Новинка виробляється за 10-нм технологічному процесу (зауважте це перша мобільна платформа, зроблена із застосуванням 10-нм техпроцесу) і складається з інтегрованого графічного ядра, ядра для обробки зображень, Hexagon-DSP і LTE-модем, з максимальною теоретичною швидкістю до 1 Гбіт/с, 835-я серія є справжньою «систему на чіпі» (SoC).

Snapdragon 835 thl-phone.com.ua

Новий процесор підтримує Quick Charge 4 завдяки акумулятор «звичайної» ємності буде заряджатися з 0% до 50% за чверть години. А зарядка тривалістю п'ять хвилин створить запас енергії на п'ять годин автономної роботи смартфонів.

Snapdragon 835 thl-phone.com.ua

 

Qualcomm нового сокету запропонувала «Иммерсивность» тобто «Занурення у віртуальні світи». Snapdragon 835 підтримує Daydream-повноцінну платформу Google для віртуальної реальності. Це все досягається завдяки новому GPU Adreno 540, крім 25-відсоткового збільшення швидкості обробки інформації підтримує дозвіл 4К з HDR-10 (10 біт на колір), тобто зможе відображати в 64 рази більше квітів, ніж 820-ї на якому був вже «дідок» Xiaomi Mi5. Також новинка здатна записувати 4К-відео з HDR-10, яке GPU Adreno може без втрат відображатися на дисплеях з підтримкою HDR-10.

Snapdragon 835 thl-phone.com.ua

Новий процесор відстежує рух по шести ступеням свободи (3 осі обертання, 3 осі переміщення), які покликані забезпечити дуже коротку, що називається «motion to photon»-затримку тривалістю максимум в 15 мс. А це означає, що рух голови з VR/AR-окулярами буде розпізнано і опрацьовано системою, а також відображено на дисплеї настільки швидко, що пройде не більше 15 мс, перш ніж користувач побачить реакцію на свої рухи. А це усуне невдоволення тих користувачів, які раніше відчували себе не повністю зануреними в події на екрані.

Новинка Snapdragon 835 підтримує оптимальну роботу двох камер завдяки Imaging Signalling Processor (ISP) «Spectra 180» який призначений для використання в смартфонах з двома різними об'єктивами і матрицями. Зазвичай один з об'єктивів є ширококутним, а другий — «легким» теле-об'єктив з 2-кратним збільшенням. Система ISP обробляє дві одержувані одночасно фотографії і робить можливим застосування оптичних і електронних зум-ефектів.

Хоча виробники смартфонів зможуть використовувати замість одного ширококутного і одного теле-об'єктива здвоєну камеру, у якій обидва об'єктива мають однакову фокусна відстань, але одна матриця призначена для роботи з кольоровими зображеннями, а інша відповідає за одержання високочутливих чорно-білих картинок. Snapdragon 835 від Qualcomm об'єднає дві такі фотографії і з допомогою технології «Clear Sight» яка подбає про те, щоб знімки, зроблені при поганому освітленні, вийшли більш чіткими і менш гучними з одночасним збільшенням динамічного діапазону. «Spectra 180» здатний обробляти дані одночасно з двох модулів 16-мегапіксельних камер, або з однієї 32-мегапіксельної матриці.

За підтримки датчиків руху електронна система стабілізації зображення дозволяє забезпечити більш високу чіткість фотографій і відсутність ривків на відеозаписах. Новий соккет Snapdragon 835 також є підтримка подвійного фотодиодного автофокусу (PDAF) який покращить і прискорить фокусування.

Компанія Qualcomm планує запропонувати готові модулі, які будуть прекрасно оптимізовані для роботи з Snapdragon 835. До таких належать модуль «Clear Sight», модуль «Optical Zoom» і модуль від компанії Sony, який підтримує роботу з фотодиодным автофокусом.

Як згадувалося раніше, новинка має інтегрований модем X16, при скачуванні він може досягати теоритической швидкістю передачі даних до 1 Гбіт/с. Також 835 може об'єднати до трьох несучих частот (3x Carrier Aggregation), а в якості типу модуляції використовується хороший 256 QAM (квадратурна модуляція, Quadrature Amplitude Modulation) з підтримкою технології застосування декількох антен 4×4 MIMO. Все це покликане збільшити якість сервісу для LTE-користувачів. Что для Украины пока не актуально, а вот интегрированная непосредственно в Snapdragon 835 поддержка ультрабыстрого стандарта беспроводной связи Wi-Fi для коротких расстояний 802.11ad, а также 802.11ac (Wave2) с 2×2 Multi-User-MIMO для которого  уровень энергопотребления, сниженный на 60% по сравнению с предыдущей реализацией WLAN-AC в Snapdragon-предшественнике может быть востребована.

Что касается безопасности то Snapdragon 835 будет распознавать пользователей по их голосу, а также интегрированная платформа Haven Security предлагает аппаратно-изолированное окружение Secure Execution Environment которое обеспечит возможность применения комбинации нескольких методов биометрической аутентификации например комбинированной проверки отпечатка пальца, сканирования радужной оболочки глаза, распознавания лица и голоса. Також Haven буде перевіряти операційну систему і встановлені програми на цілісність, а з допомогою здібності 835-го до машинного навчання — розпізнавати підозрілу поведінку певних програм.

Snapdragon 835 thl-phone.com.ua

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner